Bahçeşehir Hazırlık Atlama

Kurs programı sadece Bahçeşehir Hazırlık öğrencilerine yöneliktir. Tercihinize göre maksimum 6 kişilik grup dersi ya da özel ders olarak verilmektedir. Yüz yüze ya da online eğitim seçeneği mevcuttur.

Hocalarımız Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli eğitmenlerdir.

Program Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık okuluna devam eden B1, B2 ve Prep-C öğrencileri ile hazırlık beklemeliler için özel olarak hazırlanmıştır. Sınıflar seviyelere göre ayrılmaktadır. BAU Proficiency sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır.

Kurs boyunca Bahçeşehir Hazırlık Atlama Sınavına özel hazırladığımız özgün kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bu kaynaklar her dönem BAU Proficiency sınav sorularına göre güncellenmektedir.

Program içi kullanılan materyaller dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlanmaktadır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında haftanın 7 günü açık olan Ders Çalışma Salonlarımızda ödev ve çalışmalarını yapıp soruları olduğunda hocalarından hemen yardım alma imkanına sahiptirler.

Bahçeşehir Hazırlık Atlama Kursu detaylı bilgi için tıklayın.

Bahçeşehir Hazırlık Atlama için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.