Bahçeşehir İngilizce Kursu Hazırlık Destek

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Destek programımız hazırlık okuluna devam eden A1, A2 ve B1 seviye öğrencilerine yöneliktir.

Her seviye öğrenci ayrı sınıflarda ve kendi kurlarına göre ders alırlar. Program grup dersi ya da özel ders olarak yapılabilmektedir. Dersler tercihinize göre yüz yüze ya da online eğitim olarak verilebilmektedir.

Kursun amacı, öğrencilerin akademik İngilizce becerilerini (konuşma, okuma, yazma, dinleme) ilerletip ve onlara okul seviyelerine göre gereken gramer ve kelime bilgisini pratik bir şekilde aktarmaktır.

Program süresince öğrenciler İngilizce çalışma ve öğrenme konusunda bir çok yöntem öğrenerek hazırlık ve sonrası fakülte hayatı için sağlam adımlar atarlar.

Derslerde ayrıca Bahçeşehir hazırlık okulunda yapılan quiz, wat, wow, end of module (kur sonu) sınavları ile ödevlere yönelik ek çalışmalar da yapılarak okul başarısı garanti altına alınır.

Ana amacımız öğrencilerimizin hazırlık okulunda stressiz ve kur tekrarlamadan ilerlemelerini sağlayarak bölümlerine ileri seviye bir İngilizce ile başlamalarını sağlamaktır.

Bahçeşehir Hazırlık Destek (İngilizce Kursu) detaylı bilgi için tıklayın.

Bahçeşehir İngilizce Hazırlık Kursu için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.