Bahçeşehir Proficiency Hazırlık Atlama Kursu

Kurumumuz İstanbul Dil Akademisi, aralarında Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Okulu eski okutmanlarının da olduğu bir hoca kadrosu tarafından kurulmuş, alanında uzman bir kurumdur.

2007 yılından beri, her sene A1 ‘den Prep-C seviyesine kadar birçok Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencisine Hazırlı Atlama ve BAU Proficiency Sınav Hazırlık konularında yardım ederek başarıya ulaştırmıştır.

Bizim yöntemimizi takip eden öğrenciler arasında Bahçeşehir hazırlık atlama başarı oranımız % 96 ‘ dır.

Süreç boyunca uzman kadromuz her aşama ve seviye öğrenciye yönelik sınav kaynağı ve yöntemlerle onları başarıya ulaştırmaktadırlar.

Bazı sık sorulan sorular ile Bahçeşehir Proficiency – Hazırlık Atlama Kurs detaylarına bakalım:

 

BAU Proficiency Kursu kimler içindir?

Program Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency sınavına girecek öğrencilerine yöneliktir. Sınıflar sadece BAU öğrencilerine özeldir. Değişik üniversite öğrencilerinin bir arada ders aldığı karma sınıf uygulaması yoktur. Okula devam eden ve beklemeli için farklı programlar yapılmaktadır.

 

Bahçeşehir hazırlık öğrencilerine yönelik kurslarınız hangi seviyeler içindir?

Kurs programımız Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Sınav Sistemine göre hazırlanmıştır. Dersler seviyenize göre Has Hazırlık Atlama ya da Hazırlık Destek odaklıdır.

Bahçeşehir hazırlık destek eğitimlerimiz:

Bahçeşehir Hazırlığa devam eden A1, A2 ve B1 öğrencileri içindir. Programın amacı öğrencilerin İngilizcelerini geliştirip, hazırlık okulundaki kurlarını rahat bir şekilde tamamlamaları ve sonrası için İngilizce becerilerini akademik ve gündelik alanlarda ilerletmeleridir.

Süreç boyunca dört İngilizce becerisi (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) üzerinde ayrı ayrı çalışılıp öğrencilerin İngilizce seviye arttırılır. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık okulundaki ödev, portfolio, quiz ve modül sonu sınavları için çalışmalar yapılıp öğrencilerin her kuru sorunsuz geçmesi sağlanır.

Bahçeşehir hazırlık atlama eğitimlerimiz:

Bu program hazırlık beklemeli ve okula devam eden B2 ve Prep-C öğrencilerine yöneliktir. Program boyunca BAU Proficiency sınavının bütün bölümleri ve soru tipleri üzerinde ayrı ayrı çalışılır.

Derslerde tamamen sınav kaynakları ve kelime listeleri kullanılır. Ayrıca düzenli BAU Proficiency deneme sınavları yapılır.

 

Bahçeşehir Proficiency için ÖZEL DERS imkanı var mı? 

Hem hazırlık atlama hem de hazırlık destek eğitimlerimiz tercihinize göre grup dersi ya da birebir özel ders olarak verilmektedir. Birebir ders içeriği ve yoğunluğu hocalarımız tarafından seviye ve durumumuz dikkate alınarak belirlenmektedir.

 

Eğitimleriniz sadece İstanbul’da mı verilmektedir? Online eğitim imkanınız var mıdır?

Bahçeşehir Hazırlık Atlama Eğitimlerimiz tercihinize göre yüz yüze ya da online eğitim olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen şubelerimiz ile iletişime geçiniz.

 

Ders dışında hocalara soru sorma ve ders çalışma imkanı var mı?

Evet vardır. Öğrencilerimizin ders saatleri dışında çalışıp, hocalarına soru sorabilmeleri için kurumumuzda haftanın yedi günü açık ders çalışma salonlarımız bulunmaktadır.

Bahçeşehir Hazırlık Atlama – BAU Proficiency Kurs Programı için tıklayın.